۳ شهریور ۱۳۹۵  |  افتتاحیه نمایشگاه دست آفرینان مرکز خدمات اجتماعی

به گزارش روابط عمومی خانه شهریاران جوان منطقه ۱۴:
مراسم افتتاحیه نمایشگاه دست آفرینان مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۱۴ با مشارکت خانه شهریاران جوان منطقه و با حضور ناطقی مدیر کل تعاونی های خدماتی وزارت کار و رفاه اجتماعی ، حسن پور قائم مقام شهردار ،موسوی قائم مقام معاونت اجتماعی و فرهنگی و بابایی مدیر اداره خدمات اجتماعی و جمعی از کار آفرینان منطقه برگزار شد.
ناطقی در کار گاه آموزشی کارآفرینی و کسب و کار تلاش و پشت کار را مولفه ی اول برای رسیدن به موفقیت برشمرد.
وی پس از برگزاری کارگاه آموزشی با حضور در دفتر خانه شهریاران جوان گفت :با تعریف های فراوانی که از مجموعه خانه شهریاران جوان این منطقه شنیده بودم حال که در جمع پر شور و فعال قرار گرفتم بر تمام گفته ها مهر تایید زده شد و با تلاش و پشت کار جوانان در نظر داریم فرصت و امکانات مناسبی را جهت کار آفرینی و اشتغال زایی در اختیار این مجموعه قرار دهیم .
مدیر خانه ی شهریاران جوان منطقه انجام کار تیمی را رمز موفقیت این مجموعه ذکر کرد که با استقبال مدیر کل تعاونی خدمات وزارت کار و رفاه اجتماعی مقرر شد جلسات بعدی کار گاه های آموزشی کار آفرینی با حضور جوانان فعال اجتماعی با مبحث کار تیمی برگزار شود تا جوانان بتوانند با راه اندازی کسب و کار موفق به انسان ها کمک کنند.
بابایی نیز اعلام داشت با ایجاد فضایی مناسب برای دسترسی راحت به نمایشگاه دست آفرینان منطقه گام موثری در این حوزه برداشته خواهد شد.


نظرات خود را در خصوص مطلب فوق برای ما ارسال نمایید.